Apie

UAB „Portorožas“, o trumpiau „Al Diwan“ – tai kaljanų baras ir parduotuvė, rytietiškas, atpūstas iš toli, Libano dvelksmas.

Tai nuostabiausia vieta, gūsis subtilaus aromato, persmelkto prieskoniais. Mūsų „kūdikis“ savo veiklą pradėjo 2001 m., tai buvo vienas pirmųjų rytietiškos kultūros žingsnių Lietuvoje, įnešėme ne tik kaljano kvapą, tačiau ir gilesnį Libano pažinimą. Iki 2016 m. birželio mėnesio teikėme ir Artimųjų Rytų virtuvės pažinimo, viešojo maitinimo, paslaugas, visgi išgryninome savo idėją ir dabar mylimus Lankytojus pasitinkame kaljanų bare.

Prekės ženklas „Al Diwan“ apima ne tik kaljanų barą, tačiau ir kaljanų parduotuvę. Pastarojoje galima atrasti įvairių kaljanų bei jų priedų. Siūlome gausų kaljanų rūšių, dydžių pasirinkimą – prabangius ir kasdienius tiek dovanai, tiek namų puošmenai. Mūsų šaunią komandą sudaro daugiau nei 10 darbuotojų. Tarpusavyje esame lyg šeima, puoselėjame artimą bendravimą, kolegiškumą. Nepralenkite mūsų, jei pasiilgote šilumos, subtilių skonių ir geros nuotaikos. Laukiame Jūsų!